Антибактеріальний чистячий пилосос, стерилізаційний пристрій ProfiCare PC-MS 3079
- Нет в наличии
- Код: 3079
2 235 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Огляд Пилосос Proficare PC-MS 3079
Потужний пилосос від пилових кліщів:
- Функція вібрації (відключається)
- УФ-лампа для дезінфекції (перемикається)
- Режим всмоктування
- Ідеально підходить для прибирання пилососом і дезінфекції матраців, пухових ковдр, подушок і багато чого іншого
- Надійно видаляє пилових кліщів і пил з поверхонь в три етапи:
- Функція вібрації для видалення домішок у волокнах
- УФ дезінфекційна лампа для стерилізації поверхонь - без хімічних добавок
- Режим всмоктування для ефективного видалення пилових кліщів, клопів, шерсті тварин, пилку
- З функцією автоматичного відключення: УФ-світло включається тільки при контакті з поверхнями
- Простота використання завдяки м'яким роликам
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi Care |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Пароочиститель |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Мощность всасывания | 300 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Аккумулятор, Насадка щелевой |
| Цвет | Черно-серебряный |
| Вес | 1.13(кг) |
| дополнительная документация | Инструкция по эксплуатации на русском языке, гарантийный талон |
| Напряжение батареи | 12 [В] |
| Турбощетка | Не |
| Тип фильтра | Моющиеся |
| Сбор пыли | Емкость |
| Работа по мокрому | Так |
| Насадки/щетки | Щетка |
| Время работы | 20 min |
| Радиус работы [м] | Не распространяется на |
| Время зарядки | 12 min |
Информация для заказа
- Цена: 2 235 ₴







