Дешева рибка, погана юшка. За такі гроші марно було сподіватись на хорошу якість)
У зв'язку з тим що час користування незначний поки що все подобається.
Отзывы о компании Интернет-магазин "EMPIC" - товари з Європи
Дешева рибка, погана юшка.
За такі гроші марно було сподіватись на хорошу якість)
У зв'язку з тим що час користування незначний поки що все подобається.