Гарна річ, але замала для мого кота.
Все гарно, швидко відправили.В заводському упакуванні все легко склав, дякую Столик чудовий
Отзывы о компании Интернет-магазин "EMPIC" - товари з Європи
Гарна річ, але замала для мого кота.
Все гарно, швидко відправили.
В заводському упакуванні все легко склав, дякую Столик чудовий