Намет ну дуже класнючий, ціна приємна, малеча задоволена☺
Товар приїхав з зігнутою коробкою, я думаю це вина служби доставки, але і продавцю рекомендую краще подумаю про якість пакування для товару.
Отзывы о компании Интернет-магазин "EMPIC" - товари з Європи
Намет ну дуже класнючий, ціна приємна, малеча задоволена☺
Товар приїхав з зігнутою коробкою, я думаю це вина служби доставки, але і продавцю рекомендую краще подумаю про якість пакування для товару.