Отзывы о компании Интернет-магазин "EMPIC" - товари з Європи
Виталий Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Оксана О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Салганик Л.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар відправили швидко. Товар не відповідає тим характеристикам, що дано на сайті. По-перше, в описі колір вказаний срібний, а не чорний. По-друге, неправильно вказана потрібна кількість батарейок. Батарейок потрібно не 6, а 12. Це суттєва різниця. З опису також незрозуміло, чи є у млині регулятор помолу. Таке враження, що опис на сайті від інших млинів. Розчарована.
Комментарий продавца
Доброго дня! На сайті 6 фото ,де детально видно товар. Батарейки вказані 6 шт для 1 подрібнювача.
Цикалишин Е.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Виталий Н.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня,стільці були у наявності,але в меншій кількості ніж вам було потрібно(кількість яка є на складі,була вказана) ми запропонували зачекати декілька днів поступлення потрібної вам кількості,ви відмовились,тому чесно кажучи відгук ваш є несправедливий.
Игорь К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олег Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталья К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже погано! Замовила один товар - прислали зовсім не те, що замовляла. Гадали, що прокатить. Поганий магазин
Отзывы о компании Интернет-магазин "EMPIC" - товари з Європи
Товар відправили швидко. Товар не відповідає тим характеристикам, що дано на сайті. По-перше, в описі колір вказаний срібний, а не чорний. По-друге, неправильно вказана потрібна кількість батарейок. Батарейок потрібно не 6, а 12. Це суттєва різниця. З опису також незрозуміло, чи є у млині регулятор помолу.
Таке враження, що опис на сайті від інших млинів. Розчарована.
Доброго дня! На сайті 6 фото ,де детально видно товар. Батарейки вказані 6 шт для 1 подрібнювача.
Доброго дня,стільці були у наявності,але в меншій кількості ніж вам було потрібно(кількість яка є на складі,була вказана) ми запропонували зачекати декілька днів поступлення потрібної вам кількості,ви відмовились,тому чесно кажучи відгук ваш є несправедливий.
Дуже погано! Замовила один товар - прислали зовсім не те, що замовляла. Гадали, що прокатить. Поганий магазин