Дякую. Все як хотілось🙂
Дуже задоволена замовленням
Товар відправили у день замовлення, а це була неділя, за що дуже вдячний. Товар робочий, без жодних неполадок. Продавця рекомендую!
Отзывы о компании Интернет-магазин "EMPIC" - товари з Європи
Дякую. Все як хотілось🙂
Дуже задоволена замовленням
Товар відправили у день замовлення, а це була неділя, за що дуже вдячний. Товар робочий, без жодних неполадок. Продавця рекомендую!