Просто клас
Обовʼязково рекомендую! Замовив по обіді. В той самий день відправили. Сьогодні прийшло, все працює. Дуже дякую!
дуже швидка відправка. товар якісний.
Отзывы о компании Интернет-магазин "EMPIC" - товари з Європи
Просто клас
Обовʼязково рекомендую! Замовив по обіді. В той самий день відправили. Сьогодні прийшло, все працює. Дуже дякую!
дуже швидка відправка. товар якісний.