Те що треба для Осу.
Получила фритюрница класс
Боже це спасіння , дякую Вам за таку класну штуку))))) дуже зручно, чудово придумано , а ще сідушка до неї йде, і ціна добра.
Отзывы о компании Интернет-магазин "EMPIC" - товари з Європи
Те що треба для Осу.
Получила фритюрница класс
Боже це спасіння , дякую Вам за таку класну штуку))))) дуже зручно, чудово придумано , а ще сідушка до неї йде, і ціна добра.