Покупкою задоволена. Вже готувала, сподобалося.
Дякую за "якісний товар" який перестав працювати через 2 тижні.3700 викинули на вітер.ще раз дякую за ДУЖЕ ЯКІСНИЙ ТОВАР!!!!
Спасибо.
Отзывы о компании Интернет-магазин "EMPIC" - товари з Європи
Покупкою задоволена. Вже готувала, сподобалося.
Дякую за "якісний товар" який перестав працювати через 2 тижні.
3700 викинули на вітер.
ще раз дякую за ДУЖЕ ЯКІСНИЙ ТОВАР!!!!
Спасибо.