Отзывы о компании Интернет-магазин "EMPIC" - товари з Європи
Наталья К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Прийшов наборчик на нову почту ось а такому стані.
Комментарий продавца
Шановний покупець. Коли Ви отримує в такому стані посилку, то Ви повинні скласти акт рекламації на Новій пошті. Відгуки ,які Ви пишете ось тут не дійдуть до Нової пошти і не покращать їхній сервіс
Отзывы о компании Интернет-магазин "EMPIC" - товари з Європи
Прийшов наборчик на нову почту ось а такому стані.
Шановний покупець. Коли Ви отримує в такому стані посилку, то Ви повинні скласти акт рекламації на Новій пошті. Відгуки ,які Ви пишете ось тут не дійдуть до Нової пошти і не покращать їхній сервіс