До продавця ніяких претензій, просто вентилятор виявився завеликим і надпотужним
Велике дякую, думаю дитинi сподобається
Дуже класний магазин. Товар прийшов якісний. Менеджер урегулював усі питання. Задоволена на всі 100%. Дякую
Отзывы о компании Интернет-магазин "EMPIC" - товари з Європи
До продавця ніяких претензій, просто вентилятор виявився завеликим і надпотужним
Велике дякую, думаю дитинi сподобається
Дуже класний магазин. Товар прийшов якісний. Менеджер урегулював усі питання. Задоволена на всі 100%. Дякую