



Електричний гриль для барбекю Bomann BQS 2244
- Немає в наявності
- Код: 2244
1 501 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики:
- Підставка-гриль із привабливим дизайном, з низьким виділенням диму та слабким запахом
- Регульований термостат зі світлодіодом
- Решітка з хромованої решітки
- Знімний гриль і нагрівальні елементи для легкого очищення
- Металевий піддон
- Захист від вітру
- Середня полиця
- Може бути перетворений на настільний гриль
- Висота гриля: прибл. 80 см
- Поверхня гриля: 35,5 х 24,5 см
- Електроживлення: 230 В, 50 Гц
- Споживана потужність: 2000 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomann |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Терморегулятор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| додаткові Функції | Не нагривающий тримач |
| Потужність | 2000 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Непригараемое покриття пластин | Так |
| Живлення | 220 - 240 V |
| Індикатор температури | Так |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 501 ₴


