



Гриль Bomann RG 2279 CB 2 в1
- Немає в наявності
- Код: 2279
1 998 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики:
- Для гриля та запіканки
- Реверсивна рицинусна плита — комбінована поверхня гриля для смаження риби (гладка поверхня) або м'яса (крім глибоких канавок для інтенсивного гриля)
- Натуральний гриль-камінь для здорового та нежирного шашлику
- Загальна площа гриля: приблизно 46 х 23 см (2 х приблизно 23 х 23 см)
- 8 каструль, 8 дерев'яних шпателей
- Безступеневий термостат із синьою підсвіткою
- Гриль і дека з антипригарним покриттям легко миються
- Електроживлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Споживана потужність: 1200-1400 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант установки | Настільний |
| Габаритні розміри гриля | |
| Ширина | 46 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 220 - 240 V |
| Непригараемое покриття пластин | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип гриль | Раклет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 998 ₴


