Машинка для підстригання волосся PHILIPS HC3510/15
- Немає в наявності
- Код: 351015
1 143 ₴
Машинка для стрижки волосся Philips HC3510/15Забезпечить Вам бездоганну зачіску без зайвих зусиль.

Технологія Trim-n-Flow для тривалої стрижки
Новий, інноваційний гребінь запобігає засмічення машинки для стрижки волосся. Тепер ви можете продовжувати стрижку, ні на що не відволікаючись.

двосічний леза для стрижки в 2 рази швидше
Удосконалена технологія DualCut: завдяки інноваційному двосторонньому ріжучого блоку стрижка в два рази швидше в порівнянні з одинарним.

Самозатачивающиеся леза з нержавіючої сталі
Самозатачивающиеся леза з нержавіючої сталі довго залишаються гострими. Навіть після 5 років використання вони залишаються такими ж, як в день покупки

13 установок довжини від 0,5 до 23 мм, які легко вибрати і зафіксувати
Виберіть і зафіксуйте одну з 12 фіксованих установок довжини регульованого гребеня: від 1 мм до 23 мм з кроком 2 мм. Або використовуйте прилад без гребеня для мінімальної довжини 0,5 мм.
Ефективна система живлення від мережі
Мережевий шнур довжиною 1,8 м забезпечує безперервну подачу живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Індонезія |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість установок довжини | 13 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 23 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 41 мм |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Вага | 0.27 кг |
- Ціна: 1 143 ₴








