Автохолодильник Adler AD 8078 з підігрівом 30 л
- Немає в наявності
- Код: 8078
4 002 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подвійне живлення — прикурювач + мережа.
Це подвійна форма живлення холодильника, що дає змогу під'єднати його до звичайної побутової розетки 230 В або до автомобільної розетки. Не треба під'єднувати такий холодильник до автомобільної розетки без попереднього запуску двигуна.
Функція нагрівання
Завдяки сучасним технологіям ви можете розігріти охолоджений суп або будь-яку іншу улюблену страву в холодильнику. Завдяки функції підігрівання приготувати гарячу страву в дорозі не становитиме труднощів.
Екофункція
Він дає змогу переходити холодильнику в енергоощадніший режим роботи, що дає змогу неабияк продовжити час роботи пристрою, і скоротити його експлуатацію, ціною невеликої втрати якості охолодження.
Характеристики:
- Місткість 30 літрів
- Система охолодження: елемент Пельтьє
- 2 функції: охолодження й обігрівання
- Вибір напруги живлення 12 В постійного струму/220-240 В змінного струму
- Режим низького енергоспоживання
- Спеціальна ізоляція з циклопентана C5H10
- Товщина утеплювача всередині стін 20-25 мм.
- Постійна температура в холодильній камері на 16-20 °C нижче/вище температури довкілля
- Естетичне виготовлення
- Зручна відкидна кришка, яку можна зняти.
- Зручна ручка
- Кліматичний клас СН/Н
- До комплекту входять кабелі для під'єднання холодильника до розетки прикурювача постійного струму 12 В і до розетки змінного струму 220-240 В.
- Електроживлення AC 220-240В ~ 50/60Гц: Потужність нагрівання 50 Вт/Охолодження 55 Вт
- Джерело живлення постійного струму 12 В: потужність нагрівання 40 Вт/охолодження 45 Вт
- Рівень шуму: 55 дБ
- Зовнішні розміри: 43,5 х 39,6 х 29,7 см
- Внутрішні розміри: 35,2 (висота) x 23,0 низ / 24,8 верх (довжина) x 32,0 низ / 33,8 верх (ширина)
- Продуктивність:
- • Для оптимального охолоджувального ефекту помістіть попередньо охолоджені продукти в холодильник. Час охолодження раніше неохолоджених продуктів становить 2-3 години.
- • Функція підігрівання дає змогу довше підтримувати температуру раніше підігрітих продуктів (холодильник не використовується для підігрівання холодних продуктів).
- • Правильне використання пристрою дає змогу підтримувати потрібну температуру продуктів упродовж декількох годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Загальний об`єм | 30 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 20 град. |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 20 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Мережеве 230 В, автомобільний Зарядний пристрій 12V |
| Температура охолодження | 18 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 002 ₴








