Автохолодильник Berdsen Icemax з підігрівом 27 л 12V/230V USB
- Немає в наявності
- Код: 3820
5 509 ₴
Туристичний холодильник Berdsen 27л ЕКО режим
Обирайте комфорт, якість та зручність разом з туристичним холодильником Berdsen об'ємом 27 літрів з функцією ECO!
Тепер ви можете взяти їжу та напої будь-куди та будь-якої температури. Холодильник має функцію охолодження та обігріву, а температурний діапазон від -18°C до +65°C. Він дозволяє підтримувати постійну температуру їжі та напоїв, а РК-дисплей показує температуру всередині та задану.
Крім того, ви можете заряджати свої пристрої завдяки роз'єму USB.
Холодильник Berdsen оснащений двома режимами роботи: ECO і Normal , щоб ви могли зручно налаштувати роботу під свої потреби. Шнур живлення до розетки прикурювача в комплекті дозволяє використовувати холодильник під час руху.
Тепер їжа та напої завжди будуть з вами! Купити зараз!
ОСНОВНІ РИСИ
- Функція охолодження та обігріву
- Діапазон температур від -18°C до +65°C
- Функція ECO
- Велика місткість / 27 л
- Якісне утеплення пінопластом
- Сенсорна панель управління
- Холодильник підтримує задану температуру
- РК-дисплей показує температуру всередині та встановлену температуру
- Можливість заряджати інші пристрої завдяки роз'єму USB
- Два режими роботи - ECO і Normal
- Шнур живлення прикурювача в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BERDSEN |
| Країна виробник | Польща |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Загальний об`єм | 27 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 18 град. |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Мережеве 230 В, автомобільний Зарядний пристрій 12V |
- Ціна: 5 509 ₴









