Гриль CLATRONIC BQ 2977
- Немає в наявності
- Код: 2977
1 095 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
З грилем Clatronic BQ 2977 у вас з'явиться унікальна можливість підсмажити улюблені продукти без вогню та диму в будь-який час і в будь-якому місці, а не тільки влітку на природі. Їжа, приготована за допомогою цього пристрою, буде не жирною, оскільки в процесі смаження весь жир стікатиме в спеціальний піддон, виготовлений із металу. Ця стильна модель виготовлена у формі міністолика, тому її легко можна встановити на будь-яку поверхню. Завдяки високій потужності приладу — 2000 Вт — ароматні шашлики або соковиті овочі будуть готові за лічені хвилини.
Технічні характеристики:
- Гриль стильного дизайну для підсмажування без вогню та диму;
- Матеріал корпусу: Метал;
- Металевий піддон для жиру;
- Перемикач ВМИК/ВИМИК. з індикаторною лампочкою;
- Розмір (ШхВхГ): 480х100х360 мм.
- Живлення: 230 В, 50 Гц.
- Потужність: 2000 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clatronic |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| додаткові Функції | Не нагривающий тримач |
| Потужність | 2000 |
| Оснащення | Інструкція по експлуатації російською мовою, гарантійний талон, Тримач на утворення конденсату жир |
| Глибина | 48 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Можливість демонтажу | Решітки, Нагрівального елемента |
| Індикатор температури | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип гриль | Традиційний - гриль |
| Регулювання температури | Не |
| Непригараемое покриття пластин | Не |
| Зливу жиру | Не |
| Площа гриля | 869 |
| Живлення | 220 - 240 V |
| СОО | 0.41 злотих |
| Вага [кг] | 2,38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴


