

Автохолодильник CLATRONIC KB 3714
- Немає в наявності
- Код: 3714
4 312 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики CLATRONIC KB 3714
- Ідеально підходить для кемпінгу, подорожей і покупок
- Місткість (повна місткість): 30 літрів макс
- Для всіх стандартних пляшок місткістю 0,75 / 1,0 / 1,5 / 2,0 літра
- Рівномірне охолодження вбудованим вентилятором
- Охолодження до 18 °C макс. нижче температури довкілля
- Потужна система охолодження, що не потребує обслуговування
- Функція енергоощадження (ECO SAVE)
- Двостінний пластиковий корпус із високоякісною ізоляцією
- Спеціальна ущільнювальна гума в кришці зменшує конденсацію
- Складана ручка
- Знімна кришка
- Відсік для зберігання кабелю
- Допоміжне обладнання:
- З'єднувальний кабель 12 В для роботи в автомобілі
- З'єднувальний кабель 230 В
- Джерело живлення:
- Під'єднання мережевого адаптера: DC 12 В, 45 Вт
- Під'єднання мережевого адаптера: 220-240 В змінного струму, ~ 50/60 Гц, 55 Вт, 8,5 Вт (режим ECO)
- Клас енергоспоживання: A ++
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Режими роботи | Охолодження |
| Споживана потужність | 52 Вт |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 18 град. |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Виробник | Clatronic |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 30 л |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 435 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оснащення | гарантійний талон, Керівництво користувача в польській мові |
| Колір | Синій |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Живлення | Мережеве 230 В, автомобільний Зарядний пристрій 12V |
| Температура охолодження | 18 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 312 ₴


