Те що треба для Осу.
Получила фритюрница класс
Боже це спасіння , дякую Вам за таку класну штуку))))) дуже зручно, чудово придумано , а ще сідушка до неї йде, і ціна добра.
Відгуки про компанію Інтернет-магазин "EMPIC"
Те що треба для Осу.
Получила фритюрница класс
Боже це спасіння , дякую Вам за таку класну штуку))))) дуже зручно, чудово придумано , а ще сідушка до неї йде, і ціна добра.