Я спішила із замовленням, бо у мене було кілька днів до дня народження племінника. Зі мною швидко зв'язалися, відправили і коли виникли проблеми із новою поштою (саме з поштою, не магазином), то мені швидко відповіли і намагалися із свого боку допомогти. Я всім задоволена))))
Відгуки про компанію Інтернет-магазин "EMPIC"
Дитина в захваті!!Дякуємо вам!!
Я спішила із замовленням, бо у мене було кілька днів до дня народження племінника. Зі мною швидко зв'язалися, відправили і коли виникли проблеми із новою поштою (саме з поштою, не магазином), то мені швидко відповіли і намагалися із свого боку допомогти. Я всім задоволена))))